Nikon

Zor Hava şartlarına uyumlu Nikon coolpix AW130

Nikon, coolpix serisine zor koşullara dayanıklı yeni bir model ekledi. Özellikle zorlu hava  şartlarında çekim yapan fotoğraf severlere yönelik yeni bir model olan Nikon coolpix AW130 16mp çözünürlükte. 30 metreye kadar su geçirmezlik ve 2m darbeye dayanıklılık özelliklerine sahip Nikon coolpix AW130 -10 dereceye kadar soğuk hava koşullarına ve toza dayanıklı.

nikon-coolpix-AW130-2

Nikon artık yeni modellerine bir çok teknolojiyi ekleyerek bizleri sevindirmeye devam ediyor. Nikon coolpix P900’de de bu teknolojik özellikleri görmemiz mümkün. Nedir bunlar diyecek olursanız, nfc desteği, dahili gps ve dahili Wi-fi.

nikon-coolpix-AW130-4

Yüksek performanslı titreşim önleme özelliği, 5x optik zoom, full hd video kaydı gibi özellikleride bünyesinde barındıran Nikon coolpix AW130 zorlu koşullarda fotoğraf çekebilmenin yanı sıra üzerinde barındırdığı teknolojilerle bizleri şaşırtıyor.

nikon-coolpix-AW130-3

Lcd ekranına bakacak olursak 921k çözünürlüğe sahip Oled ekranı 3 inç genişliğinde.  Ayrıca Nikon AW130’da yükseklik ve  derinlik göstergesiyle birlikte elektronik bir pusulaya da yer verilmiş. Nikon coolpix AW130’un yurt dışı  fiyatı ise 349 dolar.

Işığınız bol olsun…


Etiketler

birkarefotoğraf

Fotoğrafçılık, Fotoğraf Makineleri, Fotoğraf Ekipmanları Hakkında Bilgi ve Haberleri İçeren Fotoğraf Severlerin Buluşma Noktası.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı