GündemSony

Sony Dünya Fotoğrafçılık Ödülleri 2015

Sony dünya fotoğrafçılık ödülleri yarışmasına katılmak için son 1 ay arkadaşlar. Yarışmaya katılabilmek için Dünya Fotoğraf Organizasyonu (WPO)na üye olmak zorundasınız. Üyelik işlemi basit hemde türkçe. Üye olduktan sonra toplam 13 kategoride katılım sağlayabiliyorsunuz.

En az 3 en fazla 10 fotoğraf ile yarışmaya katılabiliyoruz arkadaşlar. ancak bir fotoğrafla farklı kategorilere başvuramıyoruz. Elbette bu fotoğraflar daha önceden yayınlanmamış olması şartı var. hiç bir yerde yayınlanmamış olmalı.

Son başvuru tarihi: 08.01.2015

Ödüller: Bir sonraki Sony Dünya Fotoğrafçılık Ödülleri Yılın Profesyonel Fotoğrafçısı olmak, en prestijli ödül olan L’Iris d’Or’u kazanmak ve $25,000 para ödülünün sahibi olmak için en iyi çalışmanızı gönderin.

WPO üyelik İçin Buradan Başvuruyorsunuz Arkadaşlar.

Üye olduktan sonra ise buradan Yarışmaya Başvurabilirsiniz.

Bu arada geçen yılki yarışmada iki Türk Finale Kalmıştı.  İki Türk fotoğrafçı,ödülün tüm fotoğrafçılık meraklılarına yönelik hazırlanan ve tek bir fotoğraf baz alınarak belirlenen Açık yarışmasında finale kaldı. Finale kalan yarışmacılar Geliştirilmiş kategorisinde Murat Germen ve Gülümseme kategorisinde Alpay Erdem oldu. Bunların yanı sıra Türk fotoğrafçılar tarafından çekilen üç fotoğraf da on Açık kategoride övgüye değer bulundu.

Sony Dünya Fotoğrafçılık Ödülleri 2015 Adaylarından bir kaç kare.

 

Sony Dünya Fotoğrafçılık Ödülleri 2015 (1) Sony Dünya Fotoğrafçılık Ödülleri 2015 (2) Sony Dünya Fotoğrafçılık Ödülleri 2015 (3) Sony Dünya Fotoğrafçılık Ödülleri 2015 (4) Sony Dünya Fotoğrafçılık Ödülleri 2015 (5) Sony Dünya Fotoğrafçılık Ödülleri 2015 (6) Sony Dünya Fotoğrafçılık Ödülleri 2015 (7) Sony Dünya Fotoğrafçılık Ödülleri 2015 (8) Sony Dünya Fotoğrafçılık Ödülleri 2015 (9) Sony Dünya Fotoğrafçılık Ödülleri 2015 (10) Sony Dünya Fotoğrafçılık Ödülleri 2015 (11)

Işığınız bol olsun…


Etiketler

birkarefotoğraf

Fotoğrafçılık, Fotoğraf Makineleri, Fotoğraf Ekipmanları Hakkında Bilgi ve Haberleri İçeren Fotoğraf Severlerin Buluşma Noktası.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı