Gündem

Pentax Artık Türkiye Pazarında

Yıllardır Türkiye’de yeterli ürün yelpazesine sahip olmayan Pentax bir çok ürününü Türkiye pazarına sundu. Özellikle Pentax severler Pentax ürünlerini yurt dışından edinmek zorunda kalıyorlardı.  Ancak artık Pentax fotozeynep, fotopazar ve fotografium üzerinden ürünlerini garantili olarak satışa sunmuş durumda.

pentax-artık-turkiyede

Türkiye’deki yetkili servis (Sun Dijital ve Özgür Foto Teknik) sayısını da ikiye çıkaran Pentax, Pentax severlerin yüzünü güldürecek. Özellikle Pentax lens bulmak çok daha kolay bir hal alacak.  Ancak fiyatlar noktasında Pentax bizlerin yüzünü çok güldürmedi. Ne yazık ki fiyatlar yüksek. İlerleyen zamanlarda fiyatların daha makul seviyelere çekilmesini umuyoruz. Fiyatlar her ne kadar yüksek olsa da Pentax kalitesini gören ve hisseden fotoğrafçılar Pentaxın kıymetini bileceklerdir. Pentax, FF tam kare makine çıkarması, arkasında Ricoh gibi bir dünya devi olması nedeniyle  yükselişini sürdürüyor.

Işığınız bol olsun…

Etiketler

birkarefotoğraf

Fotoğrafçılık, Fotoğraf Makineleri, Fotoğraf Ekipmanları Hakkında Bilgi ve Haberleri İçeren Fotoğraf Severlerin Buluşma Noktası.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı