Olympus

Olympus Pen EP-5 Görücüye Çıktı

Olympus  PEN E-P5 micro  four-thirds  gövdesini  görücüye çıkardı. Bu gövde için gerçek anlamda çalışma yapılmış  ve  harika bir stil ortaya çıkarılmış. EP-5 İnsanda güzel bir his bırakıyor.

Olympus Metal gövdeye sahip e-p5’i yeni teknolojilerle donattı. A 16-Megapiksel TruePic VI Live MOS sensör, süper-spot AF, ve 5-eksen Görüntü Sabitleme,  100-25.600 ISO aralığı ve 1,04 m LCD dokunmatik ekran, dikkat çekici özellikleri.

Olympus E-P5 Örnek Fotoğraf

OLYMPUS DIGITAL CAMERAtam boyut görmek için fotoğrafa tıklayınız

Profesyonel fotoğrafçılar için 1/8000 üst çekim hızı, etkileyici bir 1/320 flaş senkron hızı, 9fps çekim (sürekli AF ile 5.0 fps)hızına sahip e-p5 ile fotoğraf çekmenin keyfine varacaksınız. Time Lapse Movie özelliğini de üzerinde barındırdığını belirtelim.

birkarefotograf-olimpus-ep-5-2

Olympus E-P5 wifi özellikli ve Olympus bu özelliği ile akıllı telefonları eşleştirme yapmayı mümkün kılıyor. Bir kez eşleştirme yapılan telefon ile E-P5 ekranları senkronize hale geliyor ve Image Share 2.0 programını kullanabiliyorsunuz.   Bu telefonunuzdan fotoğraf makinenizin ekranını görmeyi ve fotoğraf makinenizden de akıllı telefonunuzun ekranını görmeyi ve kontrol etmeyi sağlıyor.

Günümüzde artık fotoğraf makineleri cep telefonlarında yer alan teknolojileri wi-fi, dokunmatik ekran gibi özellikleri kendi gövdelerinde kullanmaya başladı. Olması gerekende bu değilmi zaten. Ama unutmayalım ki bu teknolojik gelişmelere rağmen, fotoğrafı fotoğrafçı çeker makine değil. Tabi günümüz teknolojisini kullanmayı kim istemez?


Etiketler

birkarefotoğraf

Fotoğrafçılık, Fotoğraf Makineleri, Fotoğraf Ekipmanları Hakkında Bilgi ve Haberleri İçeren Fotoğraf Severlerin Buluşma Noktası.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı