Gündem

Dünya Fotoğrafçılık Organizasyonunda bir Türk.

Dünyaca ünlü fotoğrafçılık organizasyonu WPPI ‘Da 16×20 baskı print yarışmasında tek gelin kategorisinde 3700 katılımcı arasından “Gold Award” alıp 4’üncü olan  Mehmet Irgaç, Amerika’da düzenlenen ve 30 bin kişinin yarıştığı Dünya Fotoğrafçılık Organizasyonu’ndan Türkiye’ye temsil etti.
mehmet_ırgac-2
Dördüncülük getiren kare
Uzun zamandır İzmir’in Ödemiş ilçesinde Foto Işıl adı altında fotoğrafçılık hizmetleri veren Irgaç, 30 bin fotoğrafçının 3700 baskılı fotoğrafın arasından çektiği fotoğrafla 4’üncü oldu.
mehmet-irgac
Heryıl Mart ayının ilk haftasında yapılan ve Türkiye’den 3 fotoğrafçının katıldığı yarışmada birinci Amerikalı, ikinci Japonyalı, üçüncü Malezyalı oldu. Ödemişli Mehmet Irgaç’a da Mükemmeliyet Onur ödülü verildi.
mehmet_ırgac-3
Ödülün kendisini gururlandırdığını ifade eden Irgaç, “Dünya Fotoğrafçılık Organizasyonu’nun Amerika’da düzenlediği fuar, seminer ve yarışmaya Ödemiş’ten katıldım. Bu çalışmaya dünyadan fotoğrafçılar katılıyor. Türkiye’den benimle birlikte 3 fotoğrafçı katılmışız. Genel olarak 30 bin fotoğrafçı katılım gösterdi. 3700 fotoğraf yarışmaya girdi. Bende yarışmaya İstanbul’da çektiğim bir gelin fotoğrafıyla katıldım. 3 bin 700 fotoğraf arasından fotoğrafım 4’üncü oldu. Bundan sonraki hedefim birinci olmak” dedi.
Birkarefotoğraf olarak bizlerde kendisini tebrik ediyoruz.

birkarefotoğraf

Fotoğrafçılık, Fotoğraf Makineleri, Fotoğraf Ekipmanları Hakkında Bilgi ve Haberleri İçeren Fotoğraf Severlerin Buluşma Noktası.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı