Gündem

Canon Instagram Fotoğraf Yarışması

Canon takipçilerimiz bu yarışma sizin için! Canon ile çektiğiniz fotoğrafı #hayatarenkkat ve @canoneurasia etiketiyle, Exif bilgilerini yazarak Instagram’da paylaşın, en çok beğeniyi alın, Canon EOS 750D kazanma şansı yakalayın! instagram.com/canoneurasia

Canon Instagram Fotoğraf Yarışması Katılım Koşulları

1) Yarışma Canon Eurasia tarafından düzenlenmektedir.

2) Yarışma, 13.04.2015 – 30.04.2015 (saat 15.00) tarihleri arasında Canon Eurasia Instagram sayfası ( https://instagram.com/canoneurasia/ ) üzerinden gerçekleştirilecektir.

3) Yarışma sadece Türkiye içerisinde ikamet eden, 18 yaşından büyük katılımcılara açıktır. Yurt dışından katılanlar yarışmayı kazansa bile hediyeleri verilmez.

4) Yarışmacıların Canon’la çektiği bir fotoğrafı @canoneurasia ve #hayatarenkkat etiketleriyle, Exif bilgilerini yazarak Instagram hesapları üzerinden paylaşması gerekmektedir.

5) Katılımcılar, #hayatarenkkat yarışmasına ücretsiz olarak kolayca katılabilmektedir. Ticari bir koşul bulunmamaktadır. İsteyen herkes, ücretsiz olarak Instagram hesabı açarak yarışmaya katılabilir.

6) Katılımcıların yükledikleri fotoğraflar kendilerine ait olmalıdır. Canon Eurasia ve Sosyopat Dijital, kullanıcıların ekledikleri fotoğrafların kendilerine ait olduğunu belirlemek amacıyla bilgi ve belge isteme hakkına sahiptir.

7) Katılımcıların, Instagram hesabına yükledikleri fotoğraflar yarışma başlangıç tarihi itibari ile (13.04.2015, Pazartesi) kullanıcıların kendi Instagram hesabından yayınlanması gerekmektedir. Daha önceden yayınlanmış fotoğraflar değerlendirilmeye alınmayacaktır.

8) Katılımcılar, Instagram’a  @canoneurasia ve #hayatarenkkat etiketlerini kullanarak paylaştıkları fotoğrafların, Canon Eurasia tarafından Canon Eurasia’nın sosyal medya hesaplarında kullanmasına izin vermektedirler.

9) Kullanıcılar, yarışmaya katılabilmek için @canoneurasia (https://instagram.com/canoneurasia/ ) Instagram hesabını takip etmek zorundadır.

10)Yarışmaya katılan fotoğrafların üçüncü kişilerin fikri mülkiyet haklarını ihlal etmemesi, kamu düzenini bozucu, zararlı ve kötü alışkanlıkları özendirici, genel ahlak ve adaba aykırı olmaması, suç teşkil etmemesi, herhangi bir şekilde üçüncü kişilerin reklamı amacını taşımaması gerekmektedir. Bu konudaki her türlü hukuki ve cezai sorumluluk katılımcılara aittir.

11) Katılımcıların, Instagram hesaplarında profil sayfalarına girerek ‘Profilini Düzenle’ sekmesini tıklayarak sayfanın en altında yer alan ‘Gönderiler Gizli’ düğmesini kapatmalıdırlar. Gönderileri gizli olan kullanıcılar @canoneurasia ve #hayatarenkkat etiketlerini kullanarak hesaplarından fotoğraf paylaşsalar dahi, fotoğrafı görünmeyeceği için yarışmaya katılmamış sayılacaklardır.

12) Katılımcılar, @canoneurasia ve #hayatarenkkat etiketlerini kullanarak yalnızca bir adet fotoğraf paylaşarak yarışmaya katılabilirler. Aynı kullanıcı birden fazla fotoğraf ile yarışmaya katılıyorsa geçersiz sayılacaktır.

13) Yarışma 30.04.2015 Perşembe günü saat 15:00’de sona erecektir. Gerekli adımları eksiksiz olarak yapan ve en fazla beğeniyi alan 20 fotoğraftan birinci olan Fotoğraf Dergisi Yayın Yönetmeni Ömer Serkan Bakır (@osbakir) tarafından seçilecektir. Birinci seçilen kullanıcıya Instagram profili üzerinden DM ile ulaşılacak, iletişim ve fotoğraf bilgileri kontrol edilecektir. Bu süreçte cevap alınamayan kullanıcının yerine yedek kazanan alınacaktır.

14)Yarışma ödülü “Canon EOS 750D” fotoğraf makinesi, Haziran, 2015 itibariyle kazanan yarışmacıya iletilecektir.

15) Yarışmacı kendi fotoğrafıyla yarışmaya katılmak zorundadır, bunun dışında gelen fotoğraflar değerlendirmeye alınmayacaktır.

16) Kazanılan ödül devredilemez, değiştirilemez ve nakit karşılığı talep edilemez. Yarışma toplamında bir kişi bir kere ödül kazanabilir, birden fazla ödül kazanamaz.

17) Yarışmamıza Canon Eurasia ve Sosyopat Dijital çalışanları ve birinci derece yakınları katılamaz, katılsalar dahi ödül için hiçbir hak iddia edemezler.

18) Canon Eurasia; yarışma ödüllerini, tarihini, yarışma kapsamını, yarışma kurgu ve yapısını önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

19) Yarışma sonucu 15 Mayıs 2015, Cuma günü açıklanacaktır.

20) Yarışmaya katılan herkes yukarıda geçen tüm yarışma şartlarını okumuş ve anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.

Işığınız bol olsun…

birkarefotoğraf

Fotoğrafçılık, Fotoğraf Makineleri, Fotoğraf Ekipmanları Hakkında Bilgi ve Haberleri İçeren Fotoğraf Severlerin Buluşma Noktası.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. İyi gunler hayatarenkkat etiketi ile instagram da acmis oldugunuz yarisma icin yaziyorum.yarisma kurallari ile ilgili yanlis olduğunu düşündüğüm bi durum mevcut.yarismaya katilan fotograflardan en cok begeni alan ilk 20 fotograf secime katilacak demissiniz ancak parayla takipci satin alan yada uzun sure takipci sayisi arttirmak icin ugrasan bircok kullanici mevcut.o yuzden adilane bir yarisma olmasi adina kullanicilarin yarismaya katildigi fotografin aldigi begeni sayisinin kulanicinin takipci sayisina oranina gore bir secim yapilsa daha uygun ve adil bir yarisma olur..simdiden ilginiz icin tesekkur ederim..

    1. Onun için Canon eurasia ile görüşmeniz lazım. Duyurdukları bir yarışmayı görüp bizde sitemizdeki üyelere duyurduk. Yarışmayı düzenleyen kurumla hiç bir bağımız yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu