Geleceğin cahilleri, alfabeyi sökemeyenler değil fotoğraf çekemeyenler olacak deniyor. Ama kendi fotoğraflarını okuyamayan fotoğrafçıyı da cahil saymak gerekmez mi? (Walter Benjamin)

Eğer daha iyi bir fotoğrafçı olmak istiyorsan, daha ilgi çekici şeylerin önünde durmalısın. (Jim Richardson)

Birçok fotoğrafçı daha iyi kamera aldıklarında daha iyi fotoğraflar çekeceklerini düşünürler. Daha iyi bir kamera, kalbinde ya da kafanda bir şey yoksa senin için bir şey yapamaz. (Arnold Newman)

Ben kimseden fotoğraflarımın ışığına ya da tonlarına hayran olmasını beklemiyorum. Ben sadece fotoğraflarımın insanları bilgilendirmesini, onları kışkırtmalarını istiyorum. (Sebastiao Salgado)

Canon 5D Mark IV İçin Yazılım Güncellemesi (V 1.0.4) Yayınladı

Canon 5D Mark IV İçin Yazılım Güncellemesi (V 1.0.4) Yayınladı

Canon  bugün Canon EOS 5D Mark IV için yeni bir yazılım güncellemesi (V 1.0.4) yayınladı . Dil menüsündeki hatalı ifadeler, fotoğraf makinesi ile sd kart arasındaki güvenli iletişim, AF-ON basılıyken otomatik odaklama problemi ve bulb modunda ortaya çıkan kırmızı alan ile ilgili düzenlemeler yapıldı. Yeni yazılım sürümünü bu adresten indirebilirsiniz. İndirme Adresi. Işığınız bol olsun…

Yazar Hakkında

Fotoğrafçılık, Fotoğraf Makineleri, Fotoğraf Ekipmanları Hakkında Bilgi ve Haberleri İçeren Fotoğraf Severlerin Buluşma Noktası.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir