Hafıza Kartı ve Tripodlar

Cam Caddie Scorpion

Fotoğraf makinemizi sabitlemek için genelde hepimiz tripod kullanmaktayız. Evet Fotoğraf çekerken tripod işimizi fazlasıyla görmekte ancak ya video çekeceksek hatta hareket halindeyken video çekmek istiyorsak ne yapacağız? İşte o zaman herşey değişiyor değilmi? Tripodla hareket halindeyken video çekmek imkansız duruyor. O zaman bize elde taşınabilen, hareketlerimizi kısıtlamayacak ve görüntü sabitleyici görevini görecek bir aparat lazım. Bu noktada imdadımıza Cam Caddie Scorpion yetişiyor. Üstelik çok büyük paralar ödemenize gerek kalmıyor. Fiyatı sadece 34 dolar.

Cam Caddie Scorpion-2

Cam Caddie Scorpion akrep şeklinde tasarlanmış, makinemizin ortaya sabitleyip yer çekiminin gücünü kullanarak bizlere görüntü sabitleme özelliği sunuyor. Portatif yapısıyla hem hareketli videolar çekmede, hem de dar kısıtlı alanlarda rahat video çekmemize olanak tanımakta.

Cam Caddie Scorpion-4

Sizde DSLR fotoğraf makinenizle kaliteli videolar çekmek istiyorsanız fazlasıyla işinizi görecektir. Elbette sadece DSLR makinenizi değil cep telefonundan aynasız fotoğraf makinelerine kadar bir çok makineyi monte etmeniz mümkün.

Cam Caddie Scorpion-5

Ben bu aparatı extrem sporları incelerken ipte yürüyüş yapıp paraşüt atlayışı yapan sporcuları çeken bir fotoğrafçıda görmüştüm. İlgili videoda fotoğrafçının videolarından bir kesit eklenmişti. Hatta kameraman sormuştu bu etkiyi nasıl elde ediyorsunuz diye. Oda bu aparatı kullandığını söylemişti. Sporcular ipte yürüyüş ve atlayışlarını bu aparatı kullanarak videoya alıyorlardı.

Ürünün Resmi Adresi

Ürünün Tutorial  Videoları

Ürünü satın almak için

 

Cam Caddie Scorpion İlgili bir kaç video.

 

 

Işığınız bol olsun.

Etiketler

birkarefotoğraf

Fotoğrafçılık, Fotoğraf Makineleri, Fotoğraf Ekipmanları Hakkında Bilgi ve Haberleri İçeren Fotoğraf Severlerin Buluşma Noktası.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı