Gündem

AKVIS LightShop 4

Fotoğraflar üzerine farklı ışık efektlerinin eklenmesine imkan sağlayan AKVIS LightShop fotoğraf efekt uygulaması, 4.0 sürümüne güncellendi.
İçerisinde yer alan çok sayıda farklı ışık efekti, güneş parlamaları, yıldızlar, havai fişek efektleri veyansıma seçenekleri ile fotoğrafları görsel bir şölen haline getirebilen uygulama, 4.0 sürümü ile yani bir ara yüze ve iki farklı çalışma alanı seçeneğine kavuşmuş durumda. Ayrıca efekt menüsü içerisine 138 adet hazır filtre seçeneği eklenen yazılım, yeni araçlar ile beraber Adobe’nin Photoshop CC üzerinde çalışabilme özelliğini de kazanmış durumda.
Tek başına ya da piyasada yer alan popüler fotoğraf düzenleme yazılımları içerisinde eklenti olarak çalışabilen AKVIS LightShop, 72$ fiyat etiketiyle firmanın resmi sitesi üzerinden satın alınabiliyor. Yazılımı daha önce satın almış kullanıcılar ise ekstra bir ücret ödemeden 4.0 sürümüne geçiş yapabiliyor.

Etiketler

birkarefotoğraf

Fotoğrafçılık, Fotoğraf Makineleri, Fotoğraf Ekipmanları Hakkında Bilgi ve Haberleri İçeren Fotoğraf Severlerin Buluşma Noktası.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı