Gündem

ACD Systems, ACDSee Photo Editor

Sunduğu kolay kullanım özellikleri ve başarılı fotoğraf düzenleme araçları ile bilinen ACDSee Photo Editor programının 6. sürümünü yayınladı.

ACD Systems tarafından geliştirilen ve ACDSee Photo Editor ismine sahip olan fotoğraf düzenleme yazılımı, yeni geliştirilen 6. sürümü ile artık Raw formatındaki dosyaların zarar görmeden işlenmesine ve düzenlenmesine imkan sağlayabiliyor. Yeni sürümü ile Windows 8 desteğine de kavuşan program, ayrıca firmanın kendi geliştirdiği aydınlatma ve kontrast geliştirme (LCE) teknolojisi ile fotoğraflar üzerinde başarılı sonuçlar elde edilmesine imkan sağlayabiliyor.
ACDSee-photo-6-pro
Yukarıdaki önemli yeniliklere ek olarak yeni sürümü ile zengin renk aracı, yaratıcı filtre ve efektler, ayrıntılı ışık ayarları, obje katmanları ile çalışma gibi ekstralara da sahip olan ACDSee Photo Editor, firmanın resmi sitesi üzerinden 49,99$ fiyat etiketi ile satın alınabiliyor ya da deneme sürümü indirilebiliyor.
http://www.acdsee.com/en/products/acdsee-photo-editor-6/features

birkarefotoğraf

Fotoğrafçılık, Fotoğraf Makineleri, Fotoğraf Ekipmanları Hakkında Bilgi ve Haberleri İçeren Fotoğraf Severlerin Buluşma Noktası.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu